Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Zagórska / Źródłowa
kierunek:
Os. Ślichowice
5
56
6
11
27
42
7
02
19
37
54
8
08
20
31
47
9
10
30
10
06
26
51
11
10
37
58
12
19
40
13
06
31
52
14
15
42
15
01
22
49
16
13
32
56
17
13
43
18
06
27
44
19
06
29
49
20
22
21
10
41
22
19
47
Bb
23
23
Ac
A - Kurs do przystanku Grunwaldzka / Mielczarskiego
c - kurs do przystanku: Grunwaldzka / Mielczarskiego
B - Kurs do przystanku Żytnia
b - kurs do przystanku: Żytnia