Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Grunwaldzka / Mielczarskiego
kierunek:
Kampus Ujk
5
22
Ca
37
Ca
52
Ca
6
07
Ca
22
37
52
7
09
24
34
44
8
00
22
45
9
01
Bb
20
39
10
04
25
51
11
18
34
54
12
18
43
13
09
30
57
14
15
36
58
15
26
45
16
05
31
56
17
23
43
18
04
26
44
19
04
22
Bb
43
20
06
Bb
31
21
09
Ca
47
Ca
22
18
Ca
54
Ca
B - Kurs do przystanku Żytnia
b - kurs do przystanku: Żytnia
C - Kurs do przystanku Żniwna
a - kurs do przystanku: Żniwna