Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Łódzka Łazy
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
15
7
8
47
9
10
11
12
13
14
15
16
04
17
18
10
19
20
47