Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Pawia / Skrzetlewska
kierunek:
Dworzec Autobusowy
6
21
7
8
53
9
10
11
12
13
14
15
16
10
17
18
15
19
20
52