Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Rondo Nila
kierunek:
Hospicjum
5
32
6
32
7
8
9
10
11
12
13
14
24
BL
15
16
17
18
19
20
21
22
32
B - Kurs do przystanku Lubiatowo
L - kurs do Lubiatowa