Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Traugutta
kierunek:
Szczecińska
5
00
30
6
00
23
54
7
12
45
DE
8
24
9
24
10
27
11
24
12
32
13
29
14
27
15
30
16
24
17
26
18
27
19
29
20
30
21
31
22
30
DE
D - kurs do Dworca PKP
E - Kurs do przystanku Dworzec PKP