Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Clausiusa
kierunek:
Hospicjum
5
32
BL
47
6
32
BL
47
7
8
02
BL
40
BL
9
46
10
16
BL
11
06
BL
46
12
46
13
06
BL
46
14
40
BL
15
46
16
40
BL
17
52
18
40
BL
19
46
20
40
BL
21
51
22
47
B - Kurs do przystanku Lubiatowo
L - kurs do Lubiatowa