| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
A - Kurs do przystanku Sianowska S - kurs do Sianowskiej B - Kurs do przystanku Lubiatowo L - kurs do Lubiatowa C - Kurs do przystanku Hospicjum H - kurs do Hospicjum D - kurs do Dzierżęcina E - Kurs do przystanku Dzierżęcino d - kurs do Sianowskiej przez Dzierżęcino |