Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Piłsudskiego
kierunek:
Chełmoniewo
5
54
6
20
AZ
48
BC
7
23
BC
50
8
26
AZ
53
9
56
10
53
11
56
BC
12
56
BC
13
57
BC
14
56
15
16
01
BC
58
17
57
18
54
19
48
AZ
20
48
AZ
21
48
AZ
22
54
A - Kurs do przystanku Zagórzyno
Z - kurs do Zagórzyna
B - Kurs do przystanku Chełmoniewo
C - kurs do Chełmoniewa przez Zagórzyno - Dzierżęcino