Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
2
Dzierżęcino
kierunek:
Hospicjum
15
03
Ad
16
03
Ad
A - Kurs do przystanku Sianowska
d - kurs do Sianowskiej przez Dzierżęcino