Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
2
Lubiatowska
kierunek:
Hospicjum
15
06
Ad
16
06
Ad
A - Kurs do przystanku Sianowska
d - kurs do Sianowskiej przez Dzierżęcino