Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Św. Wojciecha
kierunek:
Chełmoniewo
5
58
6
24
AZ
56
BC
7
31
BC
58
8
31
AZ
58
9
10
01
58
11
12
01
BC
13
01
BC
14
04
BC
15
03
16
09
BC
17
04
18
03
59
19
53
AZ
20
52
AZ
21
52
AZ
22
58
A - Kurs do przystanku Zagórzyno
Z - kurs do Zagórzyna
B - Kurs do przystanku Chełmoniewo
C - kurs do Chełmoniewa przez Zagórzyno - Dzierżęcino