Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Ptasia
kierunek:
Chełmoniewo
6
03
7
01
BC
36
BC
8
04
9
04
10
07
11
04
12
07
BC
13
07
BC
14
10
BC
15
09
16
15
BC
17
10
18
08
19
04
20
21
22
23
03
B - Kurs do przystanku Chełmoniewo
C - kurs do Chełmoniewa przez Zagórzyno - Dzierżęcino