Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Targowisko
kierunek:
Świeszyno
5
29
A
6
28
A
7
29
A
8
9
30
A
10
11
12
30
A
13
30
A
14
30
A
15
32
A
16
30
A
17
18
22
A
A - Kurs do przystanku Świeszyno