Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Połczyńska Przejazd
kierunek:
Świeszyno
10
23
Z
11
23
Z
12
23
Z
13
23
Z
14
23
Z
15
23
Z
16
23
Z
53
Z
Z - kurs do przystanku Żytnia