Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Łużycka
kierunek:
Niekłonice / Wieś
7
21
N
8
21
N
9
21
B
10
21
N
11
20
B
12
20
N
13
20
N
14
20
N
15
20
B
16
20
N
17
21
B
18
21
B
19
20
21
N
N - kurs do Niekłonice Działki
B - Kurs do przystanku Niekłonice / Wieś