Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Szczecińska
kierunek:
Chełmoniewo
5
44
AZ
6
10
43
BC
7
10
48
AZ
8
20
9
19
10
18
11
18
BC
12
18
13
16
BC
14
16
15
16
16
20
17
20
18
19
19
13
AZ
20
14
AZ
21
14
AZ
22
20
A - Kurs do przystanku Zagórzyno
Z - kurs do Zagórzyna
B - Kurs do przystanku Chełmoniewo
C - kurs do Chełmoniewa przez Zagórzyno - Dzierżęcino