Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Franciszkańska
kierunek:
Chełmoniewo
5
36
6
02
AZ
28
7
03
BC
30
8
07
AZ
39
9
38
10
38
11
38
BC
12
38
13
37
BC
14
37
15
37
16
39
17
38
18
36
19
30
AZ
20
31
AZ
21
31
AZ
22
37
A - Kurs do przystanku Zagórzyno
Z - kurs do Zagórzyna
B - Kurs do przystanku Chełmoniewo
C - kurs do Chełmoniewa przez Zagórzyno - Dzierżęcino