Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Dps
kierunek:
Chełmoniewo
5
39
6
05
AZ
31
7
06
BC
33
8
10
AZ
42
9
41
10
41
11
41
BC
12
41
13
40
BC
14
40
15
40
16
42
17
41
18
39
19
33
AZ
20
34
AZ
21
34
AZ
22
40
A - Kurs do przystanku Zagórzyno
Z - kurs do Zagórzyna
B - Kurs do przystanku Chełmoniewo
C - kurs do Chełmoniewa przez Zagórzyno - Dzierżęcino