Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Kwiatkowskiego
kierunek:
Chełmoniewo
5
45
6
11
AZ
38
7
13
BC
40
8
16
AZ
48
9
47
10
47
11
47
BC
12
47
13
47
BC
14
47
15
48
16
48
17
47
18
45
19
39
AZ
20
40
AZ
21
40
AZ
22
46
A - Kurs do przystanku Zagórzyno
Z - kurs do Zagórzyna
B - Kurs do przystanku Chełmoniewo
C - kurs do Chełmoniewa przez Zagórzyno - Dzierżęcino