Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Traugutta
kierunek:
Chełmoniewo
5
52
6
18
AZ
46
7
21
BC
48
8
23
AZ
55
9
54
10
54
11
54
BC
12
54
13
55
BC
14
55
15
58
16
55
17
54
18
52
19
46
AZ
20
46
AZ
21
46
AZ
22
52
A - Kurs do przystanku Zagórzyno
Z - kurs do Zagórzyna
B - Kurs do przystanku Chełmoniewo
C - kurs do Chełmoniewa przez Zagórzyno - Dzierżęcino