Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Św. Wojciecha
kierunek:
Chełmoniewo
5
55
6
21
AZ
52
7
27
BC
54
8
27
AZ
59
9
58
10
58
11
58
BC
12
58
13
14
01
BC
15
01
16
04
17
00
59
18
56
19
50
AZ
20
49
AZ
21
49
AZ
22
55
A - Kurs do przystanku Zagórzyno
Z - kurs do Zagórzyna
B - Kurs do przystanku Chełmoniewo
C - kurs do Chełmoniewa przez Zagórzyno - Dzierżęcino