Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
12
Lubiatowska
kierunek:
Chełmoniewo
7
38
BC
8
9
10
11
12
10
BC
13
14
13
BC
B - Kurs do przystanku Chełmoniewo
C - kurs do Chełmoniewa przez Zagórzyno - Dzierżęcino