Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Urząd Celny
kierunek:
Chełmoniewo
5
54
AZ
6
20
54
BC
7
21
59
AZ
8
31
9
30
10
29
11
29
BC
12
29
13
27
BC
14
27
15
27
16
31
17
30
18
28
19
22
AZ
20
23
AZ
21
23
AZ
22
29
A - Kurs do przystanku Zagórzyno
Z - kurs do Zagórzyna
B - Kurs do przystanku Chełmoniewo
C - kurs do Chełmoniewa przez Zagórzyno - Dzierżęcino