Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Św. Wojciecha
kierunek:
Szczecińska
4
59
5
29
59
6
23
54
7
12
45
DE
8
24
9
24
10
23
11
23
12
33
13
27
14
25
15
24
16
23
17
25
18
26
19
28
20
29
21
30
22
29
DE
D - kurs do Dworca PKP
E - Kurs do przystanku Dworzec PKP