Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Staszica
kierunek:
Szczecińska
5
08
38
6
08
32
7
04
22
55
DE
8
34
9
34
10
33
11
33
12
43
13
38
14
36
15
36
16
35
17
35
18
36
19
38
20
38
21
39
22
38
DE
D - kurs do Dworca PKP
E - Kurs do przystanku Dworzec PKP