Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Szpital Gruźliczy
kierunek:
Szczecińska
5
19
49
6
19
45
7
17
35
8
08
DE
46
9
46
10
45
11
45
12
55
13
51
14
49
15
50
16
47
17
47
18
47
19
49
20
49
21
50
22
49
DE
D - kurs do Dworca PKP
E - Kurs do przystanku Dworzec PKP