Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Ptasia
kierunek:
Szczecińska
5
24
6
18
7
06
39
DE
8
18
9
18
10
17
11
17
12
27
13
21
14
19
15
18
16
17
17
19
18
20
19
22
D - kurs do Dworca PKP
E - Kurs do przystanku Dworzec PKP