Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Podłęże P&R Północ
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
5
30
6
15
A
7
8
10
A
40
9
10
25
A
11
12
12
13
30
14
17
A
15
20
16
50
A
17
18
05
19
00
A
58
20
21
22
10
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki