Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Podłęże Pszok
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
5
32
6
17
A
7
8
12
A
42
9
10
27
A
11
14
12
13
32
14
19
A
15
22
16
52
A
17
18
07
19
02
A
20
00
21
22
12
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki