Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Podłęże Pszok
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
7
49
8
32
A
9
10
11
12
13
24
14
15
02
A
16
17
18
06
19
20
21
22
02
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki