Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
249
Skalna
kierunek:
Czernichów Rynek
3
23
A
35
4
5
35
6
7
00
B
40
8
9
00
10
10
11
35
12
50
13
14
15
10
16
17
35
18
19
20
20
21
40
22
23
22
A - Kurs do przystanku Czułówek Kapliczka
B - Kurs do przystanku Nowa Wieś Szlachecka Pętla