Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Wola Batorska Kościół
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
5
52
6
37
A
7
8
36
A
9
02
10
47
A
11
34
12
13
52
14
43
A
15
42
16
17
12
A
18
27
19
22
A
20
20
21
22
32
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki