Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Wola Batorska Borek
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
6
39
A
7
41
8
9
14
10
11
44
A
12
13
46
14
34
A
15
16
17
17
18
19
20
24
21
22
34
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki