Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
239
Liszki I
kierunek:
Jeziorzany Pętla
3
39
4
05
46
5
03
A
28
A
6
25
45
B
7
29
8
35
A
9
24
10
16
A
11
04
58
12
44
13
29
14
09
24
B
15
14
49
A
16
29
A
17
04
34
A
18
29
54
19
24
20
14
49
A
21
48
22
23
13
A - Kurs do przystanku Wołowice Kapliczka
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Szlachecka Krzemiennik