Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Chobot Kapliczka
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
6
01
46
A
7
8
46
A
9
11
10
56
A
11
43
12
13
14
01
53
A
15
51
16
17
21
A
18
36
19
31
A
20
29
21
22
41
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki