Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Chobot Kapliczka
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
8
18
9
01
A
10
11
12
13
53
14
15
31
A
16
17
18
35
19
20
21
22
31
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki