Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
172
Aleja Róż
kierunek:
Kombinat
0
07
A
1
2
3
4
5
18
49
6
18
48
7
19
49
8
19
49
9
19
49
10
19
49
11
19
49
12
19
49
13
19
49
14
19
49
15
19
49
16
19
49
17
19
49
18
18
48
19
18
48
20
18
48
21
18
48
22
18
48
23
13
42
A
A - Kurs do przystanku Struga