Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Ispina Leśniczówka
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
6
51
A
7
8
51
A
9
10
11
01
A
12
13
14
58
A
15
16
17
26
A
18
19
36
A
20
21
22
46
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki