Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Ispina Most
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
6
53
A
7
8
53
A
9
10
11
03
A
12
13
14
15
00
A
16
17
28
A
18
19
38
A
20
21
22
48
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki