Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
601
Godlewskiego
kierunek:
Zajezdnia Nowa Huta
0
29
1
29
A
2
29
A
3
29
59
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
29
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Bieńczyce