Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Kowala Grębocin
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
7
05
A
8
9
05
A
10
11
15
A
12
13
14
15
12
A
16
17
40
A
18
19
50
A
20
21
22
23
00
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki