Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Jakubowice
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
7
09
A
8
9
09
A
10
11
19
A
12
13
14
15
16
A
16
17
44
A
18
19
54
A
20
21
22
23
04
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki