Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Niepołomice Diesla
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
5
35
6
20
A
7
8
16
A
45
9
10
30
A
11
17
12
13
35
14
23
A
15
25
16
55
A
17
18
10
19
05
A
20
03
21
22
15
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki