Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
601
Teatr Ludowy
kierunek:
Zajezdnia Nowa Huta
0
26
A
1
26
2
26
A
3
26
A
4
26
56
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Bieńczyce