Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
601
Klasztorna
kierunek:
Zajezdnia Nowa Huta
0
34
A
1
34
2
34
A
3
34
A
4
34
5
04
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Bieńczyce