Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A7
Niepołomice Kościuszki
kierunek:
Chobot Leśniczówka (Pętla)
5
39
6
24
A
7
8
20
A
49
9
10
34
A
11
21
12
13
39
14
27
A
15
29
16
59
A
17
18
14
19
09
A
20
07
21
22
19
A
A - Kurs do przystanku Proszowice P+R Kościuszki