Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
278
Modlniczka Leroy Merlin
kierunek:
Krzeszowice Dworzec Autobusowy
4
18
43
5
43
6
59
7
8
9
24
10
49
11
12
59
13
14
58
15
16
21
17
46
18
19
16
20
28
21
22
03
59
A
A - Kurs do przystanku Rudawa Szkoła