Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
669
Dworcowa
kierunek:
Krowodrza Górka P+R
0
33
1
33
2
33
3
33
4
33
A
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
33
A - Kurs do przystanku Podgórze Ska