Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
278
Modlniczka Trzcie
kierunek:
Krzeszowice Dworzec Autobusowy
4
20
45
5
45
6
7
01
8
9
26
10
51
11
12
13
01
14
15
01
16
24
17
49
18
19
18
20
30
21
22
05
23
01
A
A - Kurs do przystanku Rudawa Szkoła